Sigortalı Nakliyat

İstanbul sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınız için ek koruma önlemi alabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenliği konusunda endişeli misiniz? Eşyalarım ya zarar görürse diye mi düşünüyorsunuz? Merak etmeyin. Eşyalarınız şirketimizin güvenilir ve kaliteli politikaları sayesinde zarar görmez. Eşyalarınız zarar görmeden de taşınabilirsiniz. Gözünüzün arkada kalmadığı ve güvenliğinizden emin olduğunuz şekilde taşınmak isterseniz sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Nakliye şirketi olarak siz değerli müşterilerimize memnun kalacakları garanti olan hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Her geçen gün verdiğimiz hizmetlerin daha iyi olması için çalışıyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını müşterilerimizin memnuniyeti ile alıyoruz. Siz de memnun kalacağım bir hizmet almak isterim derseniz şirketimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Nakliye Ondan Sorulur

Keçelioğlu Nakliyat denildiği zaman insanların aklına gelen ilk şey hızdır. İnsanlar taşınmak için çok zaman gerektiğini düşünüyor olabilirler. Ancak bu doğru değildir. Çünkü taşınmak için sanılanın aksine uzun süreler gerekmiyor. Şehirler arası firması olarak bizi tercih etmeniz halinde takviminizden çok zaman ayırmanıza gerek kalmadan sizi taşıyoruz. Hızlı bir şekilde taşınacağınız için taşınma sırsında zaman kaybı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Zaman tasarrufu yapmak istiyorum, benim çok vaktim yok, işlerim çok var vb. söylemleriniz varsa, doğru adrestesiniz demektir. Elinizi eşyalara sürmenize bile gerek kalmadan sizleri taşıyoruz ve teslimi hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Taşınmada jet hızı bizden sorulur!

Eşyalar için Güvenli Nakliye

Sigortalı nakliyat hizmetinden faydalanmak istemeniz halinde eşyalar taşınma sürecinden önde kontrol ediliyor. Eşyalar kontrol edildikten sonra taşınma işlemi tamamlanıyor. Eşyaların ambalajları teslim yaptıktan sonra açılıyor ve eşyada herhangi bir hasar olup olmadığı teslim ediliyor. Herhangi bir hasar olması halinde bu hasarın karşılanması için şirketimiz bütün sorumluluğu üzerine alıyor. Nakliyeci olarak sunduğumuz hasar koruması hizmetimiz sayesinde zarar etmezsiniz. Keçelioğlu Nakliyat şimdiye kadar sunduğu nakliye hizmetlerinde asla zarar bedeli ödemek zorunda kalmamıştır. Sigortalı nakliyat daha çok şirketimize güven duymanızı sağlayan, aslında ihtiyaç duymayacağınız bir hizmettir.