Hakkımızda

Keçelioğlu Nakliyat olarak firmamızın kuruluşundan bugüne çalışma ilkesi; müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı, kolay ve ekonomik nakliye hizmeti vermektir. Taşınacak olan bireyler için nakliye sürecinin oldukça zorlayıcı olduğunun bilincinde olan firmamız; bu süreci müşterileri için daha kolay hale getirebilmek adına her daim yeni çözümler üretmektedir. İstanbul evden eve nakliye konusunda adından söz ettirmeyi başaran firmamız, kurumsal müşterilerine de aynı kalitede hizmet verebilmeyi başarmıştır. Yetkin kadromuz, gelişen teknoloji doğrultusunda yenilediğimiz ekipman ve araçlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmet politikamızı benimsemiş olan çalışanlarımız ile müşterilerimizin taşınma süreçlerini daha kolay hale getirmekteyiz.

Hızlı ve Pratik Taşımacılık Hizmeti

Firmamızın vizyonuna bakıldığında; hızlı ve güvenli şekilde nakliye anlayışını benimsemekte ve bu anlayış ile de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Nakliye sürecinin uzun sürmesi, hasar açısından değerlendirildiğinde mağduriyet oluşturabilecek durumların riskini arttırmaktadır. Zaman ve efor açısından müşterilerimizin mağdur olmamaları adına eşyalarını mümkün olan en kısa süre içerisinde yeni adreslerine ulaştırmaktayız.

Ankara içerisinde bir adrese teslim edilecek olan eşyaların nakliyesini aynı gün içerisinde, şehir dışına nakliye edilecek eşyaları ise en fazla 3 gün içerisinde yeni adreslerine ulaştırmaktayız. Nakliye sürecini başlatmadan önce müşterilerimizin de onayladığı bir gün ve saat belirlemekteyiz. Sonrasında bu günü ve saati ertelemeden nakliye hizmeti vermekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle İhtiyaca Uygun Nakliye Hizmeti

Keçelioğlu Nakliyat olarak her müşterimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri belirlemekte ve ardından kendilerinin de onaylamaları ile beraber bu hizmetlere göre bir fiyat çıkartmaktayız. Eşyaların taşınacağı yeni evin eski ev ile olan mesafesi, taşınacak olan eşya sayısı, sigortalı nakliyat ve eşya paketleme gibi ek hizmet talep edilip edilmediği gibi kriterlere göre fiyat hesaplaması yapmaktayız. Düşük fiyat yüksek kalite nakliye anlayışını benimsediğimiz için müşterilerimize sunduğumuz fiyatlarda kar marjı düşük olmaktadır. Ancak hizmet kalitemizi her daim yüksek tutmakta ve günden güne daha da yükseltmeyi amaçlamaktayız. Tek bir kitleye hitap etmemekte, her bütçeden bireyin firmamızdan nakliye hizmeti alabilmesini amaçlamaktayız. Öğrencisinden emeklisine kadar her bütçeden bireyin eşyalarını aynı özen ve fiyat politikası ile yeni adreslerine taşımaktayız.